Khloé Kardashian detyrohet të fshijë fotot për shkak të fotoshopit të tepërt

Khloé Kardashian detyrohet të fshijë fotot për shkak të fotoshopit të tepërt

13:35, 27/03/2023

Khloé Kardashian është akuzuar edhe një herë se ka bërë Photoshop të fotove të saj për të ndryshuar pamjen e trupit.

Në të kaluarën, ylli i ‘The Kardashians’ pranoi se bën rregullime aty-këtu për ta bërë botën ta shohë atë ashtu siç dëshiron. Khloé ka postuar në llogarinë e saj në Instagram një seri fotografish në të cilat shfaqet duke modeluar një fustan argjendi Dolce&Gabbana.

Ndjekësit e modeles e sulmuan atë për Photoshop. Nga këndvështrimi i tyre, gabimet në redaktim ishin shumë të dukshme, veçanërisht në disa pjesë të trupit të saj.

Gabimi dukej kryesisht në ijet dhe këmbët e Khloé Kardashian, aspekt ky i dukshëm kur këto pjesë të trupit të saj morën një formë të çrregullt. Ndjekësit e saj menduan se ishte e tepërt dhe se binte në kundërshtim me imazhin që ajo shfaq.

Disa orë pasi komentet në postim filluan të mbusheshin me kritika, Khloé Kardashian e fshiu postimin. Pas pak ajo i publikoi sërish imazhet, por të rregulluara.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco