Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbanës dhe motrave Hoxha

Pas largimit nga Big Brother VIP Albania, Kiara bën veprimin e papritur ndaj Arbanës dhe motrave Hoxha

13:08, 27/03/2023

Me të dalë nga shtëpia e “BBVA”, moderatorja Kiara Tito duket se ka vendosur që të ‘hakmerret’ ndaj producenteve të “BBVA” si dhe moderatores.

Me një hulumtim në llogarinë e saj në Instagram vërejmë se Kiara ka hequr nga lista e ndjekësve Sara e Lori Hoxhën si dhe Arbana Osmanin.

Përkundër Arbanës e cila menjëherë duket se ka marr masa duke ia hequr following Kiarës, motrat Hoxha vepruan ndryshe.

Duke hulumtuar profilin e tyre shohim se të dyja ndjekin akoma atë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco