Luizi tregon se cila është gjëja që e prek më shumë një vajzë

Luizi tregon se cila është gjëja që e prek më shumë një vajzë

11:03, 27/03/2023

Luiz Ejlli duket se e ka kuptuar natyrën e një vajze.

Duket se këto ‘leksione jete’ do duhet t’i vëjë në zbatim me Kiarën, me të cilën ka nisur lidhjen brenda ‘Big Brother VIP’. Ai u tregoi banorëve se një vajzë, preket më shumë për këpucët e jo nëse tradhtohet nga partneri.

Teksa ishte ulur jashtë me banorët e tjerë, me humor, Luizi u tregoi gjënë që e prek më shumë një vajzë. Ai tha se para tradhtisë, vjen këpuca e preferuar, duke marrë shembull një vajzë që ka fiksim një palë këpucë të caktuara, të cilat nuk i merr dot pasi nuk ka numër.

‘Dy gjëra e therin femrën më shumë se tradhtia. Kjo një, se edhe tradhëtinë e falin, edhe atë moment se durojnë është kur janë në një dyqan këpucësh, kanë zgjedhur këpucët që i pëlqen dhe shkon e i thotë shitëses a ke numër më të vogël dhe i thotë jo’

Duket shumë sipërfaqësore mirëpo ka vajza që janë të fiksuara pas këpucëve. Kujtojmë se edhe Kiara është një prej tyre, pasi ka zbuluar se në shtëpi ka një dhomë të tërë me këpucë. Kështu që Luizi, duhet të kujdeset që Kiara të ketë këpucët e preferuara e madje edhe në numrin e saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco