'Kur do martohesh'/ Monika Lubonja jep përgjigjen që nuk e prisnim

'Kur do martohesh'/ Monika Lubonja jep përgjigjen që nuk e prisnim

10:25, 25/03/2023

Aktorja dhe njëkohësisht dhe ish- banorja e BBVA1, Monika Lubonja e ftuar ‘Në kurthin e Piter Pan’ është gjetur para pyetjeve pikante nga fëmijët.

Një prej tyre e ka pyetur rreth jetës personale se kur do të ndryshonte status aktorja, atë të martesës, aktorja nuk ka nguruar të përgjigjet.

“Ti ke bërë gjithë këto gjëra, në televizor, në film, në teatër. Po për të martuar, ke vendosur kur do martohesh?”, pyeti Noeli.

Me humor Monika tha se deri më tani ka pritur princin, por nuk ka ardhur dhe se tashmë është në pritje të mbretit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco