Ish-banorja e 'BBV' Diola Dosti humb personin e dashur të familjes!

Ish-banorja e 'BBV' Diola Dosti humb personin e dashur të familjes!

13:08, 24/03/2023

Ish-banorja e “Big Brother Vip” Diola Dosti së fundmi ka humbur një persona shumë të dashur të saj. Gjyshja e nutricionistes është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Diola me anë të një postimi në “Instagram”.

“Lamtumirë fisnikja, gjyshja ime e shtrenjtë” është postimi që ka lënë Diola, shoqëruar me një foto ku shihet duke e mbajtur dorën e gjyshes së saj tashmë të ndjerë.

Image

Diola ka treguar se gjyshja e saj e ka dhënë frymën e fundit në duart e saj.

“E shtrenjta ime! Dhe shpirt në duart e mia. Do më mungosh shumë e mira, nënë Sofia. Shpirti t’u bëftë dritë se ike në muajin e shenjtë të Ramazanit. O shpirt pranverë,”-shkruan më tej Diola.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco