A e ka marrë propozimin për martesë nga Genari? Rrëfehet Cindy Marina

A e ka marrë propozimin për martesë nga Genari? Rrëfehet Cindy Marina

12:32, 24/03/2023

Gazetarja sportive, Cindy Marina ka rrëfyer marrëdhënien me vjehrrën e saj, Jozefina Topallin.

Gjatë një interviste, moderatorja është shprehur se ajo nuk ndërhyn kurrë në marrëdhënien e saj me Genarin dhe e vetmja gjë që i thotë është “vetëm të jeni ju të lumtur”.

Cindy Marina tregoi se ende nuk e ka marrë propozimin për martesë nga Genar Topllai dhe sa i përket planeve për të bërë fëmijë shtoi “kemi kohë”.

Image

“Edhe mund të kthehem në Amerikë, nëse pranon Genari. Por do ia lëmë të ardhmes. Jozefina nuk ndërhyn shumë në marrëdhënien tonë, thotë ‘vetëm të jeni ju të lumtur”. Është shumë pozitive. Me Genarin shkojmë shumë shpesh në Shkodër. Kam marrëdhënie shumë të mirë me motrën e Genarit si edhe mamanë e tij”, tha ajo e ftuar në emisionin Rudina.

Pyetjes nëse e ka marrë propozimin, iu përgjigj: “Jo akoma nuk e kam marrë propozimin, jemi akoma herët. Nuk e di! Edhe për fëmijë kemi kohë.”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco