Në albumin e ri mungon bashkëpunimi i premtuar me Stresin, Noizy ka një përgjigje epike për këtë

Në albumin e ri mungon bashkëpunimi i premtuar me Stresin, Noizy ka një përgjigje epike për këtë

15:23, 23/03/2023

Noizy ka gati albumin e ri “Alpha” i cili pritet të publikohet me 7 prill.

Brenda albumit ka një numër të madh bashkëpunimesh, por jo edhe ai që pritet prej kohësh.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin mes Noizyt dhe Stresit, i cili padyshim që ishte i pamundur të realizohej pasi ky i fundit ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

“Përse nuk e bëre edhe Stresin pjesë të albumit? Mezi po e pres atë bashkëpunim!”, ka pyetur një ndjekës.

“Se ka qenë në burg”, ishte përgjigja epike e Noizyt me të qeshur., është përgjigjur reperi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco