Çfarë ndodhi me Oltën, aktorja shpërthen në lot: Më duket sikur po i’a nxjerr Kiarën me dorë jashtë

Çfarë ndodhi me Oltën, aktorja shpërthen në lot: Më duket sikur po i’a nxjerr Kiarën me dorë jashtë

20:17, 22/03/2023

Sot gjatë një bisedimi me Dean, Olta u pa duke qarë për shkak se ndiheshte fajtore për largimin e Kiares, dhe njëkohesisht edhe Luizit i cili ka deklaruar se nëse Kiara del edhe ai do të del prej Big Brother-it.

Gjatë bisedes foli edhe për djalin e saj të cilin se ka parë 3 muaj dhe po pret me padurim për ta takuar atë. Gjatë deklaratës së saj, aktorja ka qarë, duke treguar se mbi të gjitha ka ndjenja miqësore ndaj çiftit.

     

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco