Momente të ‘nxehta’ mes Oltës dhe Deas në suitë, vajzat shkëmbejnë puthje në buzë

Momente të ‘nxehta’ mes Oltës dhe Deas në suitë, vajzat shkëmbejnë puthje në buzë

15:21, 22/03/2023

Gjatë “Prime”-t të djeshëm Vëllai i Madh, surprizoi Oltën për të kalauar 24 orë në një suitë së bashku me një banor që ajo do të zgjidhte.

Image

Aktorja zgjodhi pikërisht Dea Michelin dhe pas mbarimit të Prime-t ashtu si dhe e do tradita banorët kishin darkën speciale, të cilën Olta dhe Dea e hëngrën në suitë.

Mirëpo një moment teksa vajzat po qëndronin në suite, Dea i puthi këmbën ndërsa aktorja e puthi në buzë.

Pranë tyre ishte dhe Keisi, e cila i tha: ‘Duhet të iki unë tani’, duke  kaluar situatën me të qeshur.


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco