Momenti kur reperi i famshëm bëhet 'llom' nga një grup personash

Momenti kur reperi i famshëm bëhet 'llom' nga një grup personash

14:25, 22/03/2023

Është publikuar një video kur shihet sesi disa persona që e rrahin reperin Tekash, teksa ai shihet duke ‘luftuar’ për të mbrojtur fytyrën.

Tekashi 6ix9ine u rrah nga një grup burrash në një palestër në Florida, pastaj ishte dërguar në spital.

Avokati thotë se ai ishte në saunë në një LA Fitness kur krejt papritur u sulmua nga disa djem.

Stafi i palestrës dëgjoi zhurmën dhe njoftoi menjëherë një menaxher. Më pas në vendngjarje u thirrën policia dhe EMS dhe ai u transportua në spital me ambulancë.

TMZ ka siguruar një foto ku shihen plagët dhe ënjtja në fytyrë.

tekashi 69

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco