Puthje dhe përqafime poshtë jorganit/ Luizi dhe Kiara do të flenë në suitë, deri të martën

Puthje dhe përqafime poshtë jorganit/ Luizi dhe Kiara do të flenë në suitë, deri të martën

12:18, 19/03/2023

Çifti është surprizuar nga vëllai i madh me një suitë të mrekullueshme, vetëm për ata të dy të veçuar nga pjesa tjetër e banorëve deri të martën.

Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur, aty ku do të  flenë deri të martën. Kjo suitë erdhi me kërkesë të Kiarës , të shprehur në dhomën e rrëfimit.Duke qenë një prej fituesve të sfidës së imitimeve, Kiarës iu plotësua dëshira nga produksioni.

Çifti u surprizua nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes tyre.

Në një ambjent aq intim, të veçantë dhe të bukur pritet që çifti të dhurojë emocione dhe momente të bukura së bashku.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco