Era është ‘qaty ku s’je ti’

Era është ‘qaty ku s’je ti’

16:26, 07/02/2023

Ndonëse temperaturat janë në minus gradë në Kosovë, Era Istrefi ka nisur pushimet ‘verore’.

Ajo ka shkuar në një vend ekzotik dhe në Instagram ka hedhur disa fotografi, ku shihet duke shijuar detin, diellin dhe pijën e saj, shkruan Syri Kosova.

“Qaty ku s’je ti” shkroi ajo përbri fotove.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco