Getinjo ka një kërkesë për publikun në lidhje me Vivin, ja për çfarë bëhet fjalë

Getinjo ka një kërkesë për publikun në lidhje me Vivin, ja për çfarë bëhet fjalë

15:45, 07/02/2023

Getinjo ka kërkuar votën e publikut për ta nxjerrë Vivin  jashtë këtë të premte.

Siç duket, Getin e ka marrë malli për të dashurën e tij dhe kërkon largimin e saj nga shtëpia që ta ketë në krahët e tij. “Mos e votoni. Ma mire le tvjen te un se boll ka nejt aty”,thotë ish banori i “Big Brother VIP Kosova”.

Image

Dyshja, të cilët lidhjen e nisën gjatë aventurës televizive brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”, duket se kanë goxha ndjenja për njëri-tjetrin.

Getinjo nuk ka ndaluar me surpriza, i ka dërguar Vivien, një arush të madh, një letër dhe rroba gjumi. Surpriza e radhës e Getinjos e ka emocionuar Vivien pafund, madje kjo e fundit ka filluar edhe ta puth arushin e dërguar nga rep artisti.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco