Sot do festonte ditëlindjen e babait, prek me fjalët Luizi: Sa të dal nga këtu do shkoj në varreza

Sot do festonte ditëlindjen e babait, prek me fjalët Luizi: Sa të dal nga këtu do shkoj në varreza

21:52, 05/02/2023

Sot ishte një ditë plot me emocione për Luizin.

Në mëngjes qau për Efin, më pas për ditëlindjen e të atit.

Ai i ka treguar Armaldos se i ati do të festonte sot ditëlindje.

Luizi rrëfeu se babain e ka varrosur në Shkodër, dhe sapo të dalë nga BBVIP, do të shkojë ta vizitojë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco