Vedati: Vajzat e mia janë me karakter si unë, por edhe gruas i ngjajnë me fytyrë (VIDEO)

Vedati: Vajzat e mia janë me karakter si unë, por edhe gruas i ngjajnë me fytyrë (VIDEO)

20:35, 05/02/2023

Vedati u ka folur banorëve të Big Brother Vip Kosova për vajzat e tij dhe karakteret që kanë.

Ai ka thënë se ato pothuajse e kanë karakterin si të tij, ndërsa kanë thënë se i ngjajnë edhe gruas nga karakteri, por edhe në fytyrë.

Për më shumë ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco