Miliarderja Jenner nuk i lë “të mërziten” 380 milionë ndjekësit e saj në Instagram

Miliarderja Jenner nuk i lë “të mërziten” 380 milionë ndjekësit e saj në Instagram

16:05, 05/02/2023

Influencuesja dhe biznesmenia miliardere, Kylie Jenner, është një nga gratë më të komentuara dhe të pëlqyera në botë.

25-vjeçarja e cila para disa vitesh hyrë në listën e miliardereve më të reja në botë, duke e bërë vetë pasurinë, gjithnjë komentohet për arritjet e saj në biznes.

Gjithashtu Jenner njihet për format e saj bombastike të cilat nuk humbet asnjë rast për t’i treguar në Instagramin e saj, ku e ndjekin 380 milionë njerëz.

Fotot e saj marrin zakonisht miliona pëlqime e komente.

Miliona ndjekës ajo ka edhe në YouTube e platforma të tjera.

  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco