VIDEO/ Luizit nuk i del inati nga eleminimi i Efit: Do marr hak! Nëse ka zot dhe del Dea unë do…

VIDEO/ Luizit nuk i del inati nga eleminimi i Efit: Do marr hak! Nëse ka zot dhe del Dea unë do…

11:37, 05/02/2023

Pas daljes së Efit nga shtëpia e ‘Big Brother Vip’ , Luizi ka treguar premtimin që i ka bërë kësaj të fundit.

Teksa bisedonte me Kiarën, këngëtari tha se i ka premtuar se do marrë hak për eliminimin e saj, pasi Dea e nxori në eleminim në mes një treshe.

Ndërsa Kiara e këshilloi që mos t’i japë shumë rëndësi dhe mos të krijojë trazira në shtëpi.

Pjesë nga biseda:

Luizi: I thash Efit që do marr hak. A thua ka zot, njerëz. Me dalë të martën Dea phuu ça kisha bërë. Hidhem në pishinë…

Kiara: Boll i dhe rëndësi

Luiz: Nuk e kam parë më

Kiara: Nuk ka pikën e rëndësisë ai njeri

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco