E pabesueshme çfarë i ndodhi Efit pas daljes nga 'BBV'

E pabesueshme çfarë i ndodhi Efit pas daljes nga 'BBV'

09:57, 05/02/2023

Mbrëmjen e djeshme Efi u largua nga "Big Brother VIP" pasi Dea Mishel e çoi në nominim me Luizin dhe Kiarën. Mirëpo ndonëse konkurrentja nuk shkoi dot deri në finale, ajo ia ka dalë të fitojë zemrat e publikut. 

Efi u njoh për besnikërinë e saj, një virtyt që e ktheu në një personazh shumë të pëlqyer në rrjet dhe komentet për të janë nga më pozitivet. Jo vetëm kaq, ajo doli nga shtëpia e famshme me 162 mijë ndjekës në Instagram, por gjejeni çfarë? 

Ndjekësit e saj janë rritur ndjeshëm dhe kanë shkuar në 319 mijë (madje vazhdojnë ende të rriten).

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco