Dea çoi grupin 'LEK' në nominim, eliminohet Efi

Dea çoi grupin 'LEK' në nominim, eliminohet Efi

00:25, 05/02/2023

Dea Mishel çoi mbrëmjen e sotme në nomin Kiarën, Luizin dhe Efin.

Pas televotimit, modeatorja Arbana Osmani komunikoi se banorja që duhej të largohej nga shtëpia ishte Efi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco