BBV/ Tea rrëshqet dhe lëndohet

BBV/ Tea rrëshqet dhe lëndohet

22:25, 02/02/2023

Tea është lënduar ditën e sotme. Ajo ka shkuar në lavenderi pa e ditur se dyshemeja sapo ishte larë dhe ka rrëshkituar.

Banorët e dëgjuan menjëherë Tean, e cila bërtiti pasi rrëshkiti dhe shkuan ta ndihmonin. Kiara, Efi, Valbona dhe Xhoni ishin të parët që iu gjendën pranë.

Ata e ndihmuan të shtrihej në krevat dhe Tea tregoi se është lënduar në ije dhe tek bërryli.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco