‘Publiku është budalla’, rrjeti revoltohet me deklaratën e Olta Gixharit

‘Publiku është budalla’, rrjeti revoltohet me deklaratën e Olta Gixharit

19:38, 31/01/2023

Sa mbështetës, Olta Gixhari me futjen e saj në “Big Brother Vip” ka fituar edhe josimpatizantë. Ka persona që nuk e pëlqejnë lojën e saj në shtëpinë e “Vëllait të Madh” dhe këtë e kanë treguar me komentet e tyre apo edhe postime të ndryshme.

Së fundmi rrjeti është “revoltuar” pasi gjatë ditës së sotme në një moment Olta shprehet në një diskutim me Tean se “publiku është budalla”.

Për ta cituar teksa ish-konkurrentja e Për’puthen shprehet se është publiku ai që vendos gjithçka në lidhje me banorët, Olta shprehet: Unë i shoh, publiku nuk i sheh. Publiku është budalla.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco