Bebe Rexha me poza provokuese, publikon pjesë nga kënga e re

Bebe Rexha me poza provokuese, publikon pjesë nga kënga e re

19:01, 31/01/2023

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar një pjesë të projektit të ri muzikor, përcjell Syri.net Kosova.

Rexha ka publikuar një video në rrjetin social, Instagram ku duket mjaft provokuese dhe përmes kësaj ka treguar këngën e re.

Këngët e saj dëgjohen dhe admirohen nga fansa të nacionaliteteve të ndryshme.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco