Morcheeba Band po vjen në Kosovë, e sjell Komuna e Prishtinës

Morcheeba Band po vjen në Kosovë, e sjell Komuna e Prishtinës

14:22, 31/01/2023

Bendi i njohur muzikor, Morcheeba Band, po vjen në Kosovë.

Kështu ka bërë të ditur kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, përmes një statusi në Facebook, ku tha se bendi në fjalë vjen në nder të 15 vjetorit të pavarësisë së Kosovës, shkruan Syri Kosova.

“Koncerti do të mbahet në 📍sallën e sporteve të Pallatit të Rinisë dhe Sporteve, duke fillu nga ora 18:00.

Ky koncert do jetë një ngjarje e paharrueshme, ku para Morcheeba do të kemi kënaqësinë me përjetu performancën e artistëve tonë të Prishtinës, Shpat Deda e La Fazani me bendet e tyre” thuhet ndër tjera në postim.

Statusi i plotë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco