Me pushime në Maldives, por s'do ta besoni se çka po i mungon Beniadës nga Shqipëria

Me pushime në Maldives, por s'do ta besoni se çka po i mungon Beniadës nga Shqipëria

10:14, 31/01/2023

Modelja Beniada Nishani ndodhet me pushime në Maldives.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale me fotot që hedh nga pushimet përrallore.

Pavarësisht se ndodhet në mes të parajsës, Beniada ka zbuluar se i mungon shumë diçka nga Shqipëria dhe bëhet fjalë për trileçe.

“Sa mungon një trileçe”-ka shkruar ajo përbri fotos së hedhur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco