Stresi i kërkon me ngulm rikthimin, por ja çfarë planesh ka Kejsi

Stresi i kërkon me ngulm rikthimin, por ja çfarë planesh ka Kejsi

09:53, 31/01/2023

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Stresi ka treguar sërish se ajo ka dy tumore në kokë dhe nuk dihet nëse shpëton gjallë.

Mirëpo duket se Kejsi po përpiqet të shijojë çdo moment të jetës së saj në Kanada duke mos bërë asnjë reagim në lidhje me deklaratat e Stresit.

Së fundmi ajo ka treguar nëpërmjet një InstaStory se ka rezervuar pushimet e radhës ku duket se është një ndër vendet tropikale të Karaibeve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco