Ish-modelja e Playboy i shtang të gjithë, provokon me asetet trupore

Ish-modelja e Playboy i shtang të gjithë, provokon me asetet trupore

09:17, 26/01/2023

Ish-modelja e Playboy, Francia James është e njohur për fotot e saj të guximshme. Modelja, e cila tani krijon përmbajtje për OnlyFans, ndiqet nga 11.4 milionë fansa në Instagram.

Një ish-modele e Playboy-it i ka ‘ngrohur’ format trupore në plazh teksa i ka ekspozuar gjinjtë e saj teksa modelonte në një palë bikini të tejdukshme, shkruan “Daily Star”.

Francia James, AKA Francety për mbi 11 milionë ndjekësit e saj në Instagram, është e njohur për fotot e saj të egra.
Image

Në një postim të kohëve të fundit, ajo pozoi nën rrezet e diellit teksa tregonte trupin e saj me rroba banjoje të mprehta.

Vogëlushja brune i shtangu të gjithë teksa veshi bikini ngjyrë portokalli që i la shumë pak vend imagjinatës.

Ishte një zgjedhje shumë e guximshme pasi kompleti ishte aq i hollë sa pothuajse mbulonte asetet e saj.

Francia ndjeu joshje teksa tregoi ‘plaçkën’ e saj dhe trupin e jashtëzakonshëm.Image

 

Modelja ndau fotot së bashku me mbishkrimin e thjeshtë “Le të shkojmë në plazh sot”.

Është e drejtë të thuhet se modelja ende po i mahnit fansat me fotot e saj të guximshme, pasi postimi i saj i fundit ka tërhequr më shumë se 97,000 pëlqime.

Më shumë se 2000 njerëz komentuan gjithashtu në postim, dhe njerëzit shpejtuan t’i tregonin asaj se sa mahnitëse dukej.

Një person tha: “Më merr me vete”.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco