Pique zyrtarizon lidhjen, publikon foto me të dashuren 12 vite më të re

Pique zyrtarizon lidhjen, publikon foto me të dashuren 12 vite më të re

08:59, 26/01/2023

Shakira dhe Gerard Pique janë ndarë në muajin qershor të vitit të kaluar, pas 11 vitesh lidhjeje.

Ndërsa ishte bërë e ditur se Pique është duke shijuar lidhjen e re, Clara Chia Marti (23 vjeçare), transmeton Indeksonline.

Mbrëmjen e djeshme zyrtarizoi lidhjen duke publikuar një selfie teksa shihet duke i dhënë përqafim asaj.

12 vite diferencë në moshë por dyshja janë përshtatur duke shijuar çdo moment bashkë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco