Ben Affleck bënë bashkë partneren Jennifer Lopez dhe ish-gruan, Jennifer Garner

Ben Affleck bënë bashkë partneren Jennifer Lopez dhe ish-gruan, Jennifer Garner

10:10, 24/01/2023

Jennifer Lopez dhe burri i saj Ben Affleck u bashkuan nga ish-bashkëshortja e tij Jennifer Garner të dielën (22 janar( për të festuar një ngjarje muzikore me familjen.

Ylli 53-vjeçar i “Shotgun” dhe ylli 50-vjeçar i “13 Going On 30” u panë të bashkuar nga fëmijët e tyre teksa mbërritën në një sallë shfaqjesh në Santa Monica, Kaliforni.

Takimi tregoi se sa komode në dukje janë bërë familja e përzier dhe ish-të që kur Affleck u martua me Lopez vitin e kaluar.

Lopez dhe Affleck u panë të dy me fëmijën e saj Emme, 14 vjeç, ndërsa Garner u pa duke mbërritur në vend me vajzën e saj më të madhe Violet dhe djalin Samuel ndërsa Seraphina ishte tashmë aty.

E gjithë familja ishte veshur me veshje të përshtatshme për këtë festë. Lopez dukej e relaksuar por me stil me një xhaketë të shkurtër jeshile, e cila ishte vetëm pjesërisht e mbërthyer me kopsa.

Ajo e përshtati atë mbi një triko jeshile, ylli i “Out Of Sight”e  kombinoi dukjen me xhinset e saj me bel të lartë, të cilat theksonin fizikun e saj.

Jennifer gjithashtu kishte veshur një palë çizme me platformë “Louboutins” në ngjyrë ulliri.

Beni ndërkohë veshi një xhaketë gri me një këmishë dhe xhinse të zeza dhe çizme lëkure të errëta.

Garner zgjodhi një pamje më të relaksuar me një pallto ngjyrë ta kaltër të fryrë me një jakë të cilën e veshi mbi një pulovër gri. Ylli i “Alias” zgjodhi xhinse, dhe me një palë atleteve ngjyrë kafe

Dalja e Jennifer-it vjen në të njëjtën ditë kur u publikuan imazhe të reja nga ringjallja e sezonit të tretë të serialit kult komedi “Party Doën”.

Seriali u anulua pas sezonit të tij të dytë në 2010 për shkak të vlerësimeve të ulëta dhe humbjes së anëtarëve të kastit Jane Lynch, i cili anashkaloi sezonin e dytë për t’u shfaqur në “Glee” dhe Adam Scott, të cilët do të ishin larguar për t’u shfaqur në “Parks And Recreation”.

Sezoni i tretë përmban disa anëtarë origjinalë të kastit, ndërsa Garner do t’i bashkohet si producent filmash.

Takimi i Jennifer Lopez me ish-gruan e burrit të saj vjen pasi ajo foli për gëzimet e bashkimit me një familje të përzier ndërsa fliste në premierën e komedisë së saj të re romantike “Shotgun Ëedding”.

“Po shkon vërtet, shumë mirë, është e mahnitshme, ne kemi pesë fëmijë të bukur, është bekim”, tha ajo për fëmijët.

“Ne e lamë njërën prej tyre sot në shkollë dhe thjesht po mendonim se si është bërë jeta jonë dhe thjesht po ndiheshim kaq të bekuar dhe mirënjohës për vendin ku përfunduam në jetën tonë”, vazhdoi ajo.

Gjatë një paraqiteje në Today në fillim të kësaj jave, Jennifer tha se kishte kaluar ‘vitin e saj më të mirë’ në një kohë të gjatë pasi ajo dhe Ben u transferuan së bashku dhe fëmijët e tyre më në fund mund të ishin bashkë nën një çati.

“Ne u transferuam bashkë, fëmijët u vendosën bashkë. Pra, ka qenë, si, një lloj tranzicioni me të vërtetë emocional. Por në të njëjtën kohë, të gjitha ëndrrat tuaja bëhen realitet dhe thjesht ka qenë një vit fenomenal. Ashtu si viti im më i mirë, mendoj, që kur kanë lindur fëmijët e mi”, ka deklaruar ylli. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco