Shakira, femra e parë që thyen këtë rekord në Amerikën Latine

Shakira, femra e parë që thyen këtë rekord në Amerikën Latine

09:27, 24/01/2023

Shakira është gruaja e parë që ka më së shumti transmetime në “Spoitify” në Amerikën Latinë.

Më parë, vetëm meshkujt e kryesonin këtë listë.

“Ndihem e përulur dhe mirënjohëse, edhe pse jam vetëm një nga miliona femra që kanë kaq shumë për të thënë dhe për të ofruar”, shkroi 45 vjeçarja në një përgjigje në Twitter.

“Gra të të gjitha racave, moshave dhe rrethanave. Faleminderit për besnikërinë dhe mbështetjen tuaj”, shkroi ajo.

Shakira ka pothuajse 69 milionë dëgjues çdo muaj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco