‘Bohet nami’ thonë Dafina dhe Osmani

‘Bohet nami’ thonë Dafina dhe Osmani

21:31, 08/12/2022

Dafina Dauti dhe Osman Imeraj kanë ardhur edhe me një potpuri.

‘Bohet nomi’ quhet kjo këngë që edhe kësaj radhe është pjesë e xhirimeve të fundvitit, shkruan Syri Kosova.

Teksti dhe muzika e këngës janë bërë nga Ismet Balaj, kurse, okrestrimi nga Vedat Lushtaku.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco