Getinjo flet për besimin në Zot: Një qiell e sheh me yje, pa asnjë shtyllë e mban yllin në ajër

Getinjo flet për besimin në Zot: Një qiell e sheh me yje, pa asnjë shtyllë e mban yllin në ajër

11:55, 06/12/2022

Ditën e sotme, banorët e “Big Brother VIP Kosova”, e kanë nisur duke diskutuar së bashku.

Ishin Getinjo, Andi, Artani, Vivia e Arta, të cilët po qëndronin në oborr, teksa po bisedonin për besimin në Zot.

Getinjo u shpreh se beson dhe se fuqia e Zotit është e jashtëzakonshme.

“Parameno, një qiell e sheh me yje, pa asnjë shtyllë e mban yllin në ajër, a e din çfarë fuqie është ajo”, u shpreh Getinjo.

Në anën tjetër edhe Andi u shpreh se beson në Zot.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco