Stresi bëhet pjesë e ‘Big Brother VIP Kosova’, reperi i dedikon një letër nënës së tij: Ajo nuk e dinte që do isha këtu

Stresi bëhet pjesë e ‘Big Brother VIP Kosova’, reperi i dedikon një letër nënës së tij: Ajo nuk e dinte që do isha këtu

11:25, 06/12/2022

Ka startuar tashmë dhe spektakli i shumë pritur “BigBrother VIP Kosova” ku u prezantuan 14 banorët të cilët do të ‘luftojnë’ për të fituar çmimin e madh prej 200 mijë euro.

Disa nga personazhet më të njohur të Cilët u bënë pjesë e shtëpisë ishin reperi Getinjo, ish- konkurrenti i “Për’puthen” Andi Artani, Shota Baraliu apo Arta Kabashi.

Këta ishin dhe disa prej emrave të çilët po përfliteshin prej kohësh se do të ishin pjesë të spektaklit. Mirëpo pak orë para nisjes së “BBVK” u zbulua se reperi i njohur nga Shqipëria Stresi i ka thënë “Po” ftesës.

Stresi u bë pjesë e lojës përmes një letre të cilën ia dedikonte nënës së tij. Reperi tregoi se e ëma nuk e dinte që ai do  të futej në “BB VIP Kosova”, pasi e kishte ruajtur sekret, duke i thënë se ndodhet në Itali.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco