Reealt vjen me projektin unik 'Shuj'

Reealt vjen me projektin unik 'Shuj'

13:24, 04/12/2022

Reealt, artisti i talentuar i skenës muzikore shqipe, ka ardhur me projektin e ri.

Në kanalin Youtube, ai ka hedhur këngën e titulluar 'Shuj', shkruan Syri Kosova.

Teksti i këngës u bë nga vet ai, kurse, muzika nga EA, (Kiwi Music).

'Shuj' u fianlizua edhe me klip nga New Era Switzerland.

Projektin e ri Reealt e solli pas disa këngëve të suksesshme që kishte më parë dhe pritet që së shpejti të vij edhe me bashkëpunime me artist të njohur të skenës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco