Loredana kërcen e brohoritë pas fitores së Zvicrës

Loredana kërcen e brohoritë pas fitores së Zvicrës

22:39, 02/12/2022

Shteti i Zvicrës, në krye me Granit Xhakën dhe Xherdan Shaqirin ka fituar kundrejt Serbisë.

E, një fitore e tillë, sidomos me golin e Shaqirit, padyshim që gëzoi shqiptarët, kudo që janë, shkruan Syri Kosova.

Si e ‘çmendur’ festoi edhe Loredana.

Ajo ka hedhur një video në Instagram ku shihet sa e gëzuar është.

Ja videoja:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by babymama (@loredana)

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco