Dafina dhe Shqipriu vijnë me ‘Zemër’

Dafina dhe Shqipriu vijnë me ‘Zemër’

16:21, 02/12/2022

Ata janë bërë bashkë edhe për një projekt tjetër muzikor.

‘Zemër’ quhet bashkëpunimi mes Dafina Dautit dhe Shqipri Kelmendi, që në kanalin Youtube, u lansua disa minuta më parë, shkruan Syri Kosova.

Kjo këngë, është pjesë e xhirimeve për festat e fundvitit.

Projekti vjen pas potpurisë së tyre të lansuar javë më parë, që po rezulton mjaft i suksesshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco