Mani publikon këngën në Polifoni, Lori ia bën atmosferë

Mani publikon këngën në Polifoni, Lori ia bën atmosferë

17:42, 01/12/2022

‘E kujtoj atë takim’ quhet kënga e njohu shqipe, e cila së fundmi është lansuar dhe interpretuar në mënyrën e tij, nga këngëtari Mani Manardi.

Kjo këngë, është pjesë e xhirimeve të fundvitit, në Polifoni, e cila edhe sivjet mban edicionin e përvjetshëm, shkruan Syri Kosova.

Mënyra se si Mani këndoi, i pëlqeu edhe Lorit, e cila kërcente gjatë gjithë kohës gjatë interpretimit të këngëtarit.

Projekti i tij u orkestrua nga Naim Krasniqi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco