Xhensila na prezanton anëtarin më të ri të familjes së saj

Xhensila na prezanton anëtarin më të ri të familjes së saj

10:23, 01/12/2022

Në prag të festave të fundvitit, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku i kanë shtuar familjes së tyre të vogël një anëtar të ri.

Dhe nuk është ajo që mendoni ju. Bëhet fjalë për një kotele të vogël ngjyrë hiri, që Ajka duket se e dashuron që tani.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila me anë të një “Instastory” na ka prezantuar kotelen teksa krahas shkruan:

“Ju prezantoj me anëtarin më të ri të familjes Kallaku, Gray, Twinkle, moon, shade, Star… na falni por Ajka akoma nuk është e sigurt për emrin.”

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco