Kushton mbi 23 mijë euro nata, pamje brenda suitës luksoze në Katar ku po qëndron David Beckham

Kushton mbi 23 mijë euro nata, pamje brenda suitës luksoze në Katar ku po qëndron David Beckham

10:02, 30/11/2022

Pasi fansat zbuluan se ku po qëndronte, David Beckham është larguar nga hoteli i tij me pesë yje në Katar pas gati një jave.

Ai ka qĂ«ndruar nĂ« suitĂ«n ‘Baraha View’ nĂ« Mandarin Oriental nĂ« Doha, qĂ« kushton deri nĂ« 22 mijĂ« funte (23 mijĂ« euro) nata.

Suita ndodhet në katin e fundit të hotelit, dhoma ka zonën e saj të ngrënies, një oborr të hapur, pishinë private dhe palestër, shkruan The Sun.

   

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco