Kejvina Kthella zbulon pse Luana Vjollca është ndër moderatoret më të mira shqiptare

Kejvina Kthella zbulon pse Luana Vjollca është ndër moderatoret më të mira shqiptare

09:43, 30/11/2022

Gjatë një interviste në Ora News, Kejvina Kthella është pyetur se kush sipas saj është ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe ajo nuk ka nguruar të shprehë emrin e Luana Vjollcës.

“Luana Vjollca më pëlqen shumë sepse është njeri që impenjohet, është njeri që punon shumë”,-dëgjohet të thotë Kejvina në video.

Tashmë dihet gjerësisht që Luana Vjollca punon fort çdo ditë në përmbushjen e çdo objektivi.

Emisionet e saj kanë thyer çdo rekord shikueshmërie falë punës së palodhur dhe intensive, duke sjellë gjithnjë risi dhe ekskluzivitete tek publiku. KLIKO PER VIDEON

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco