Një bashkëpunim muzikor? Dua Lipa pozon krah yllit të grupit 'The Rolling Stones'

Një bashkëpunim muzikor? Dua Lipa pozon krah yllit të grupit 'The Rolling Stones'

12:41, 28/11/2022

Dua Lipa ka publikuar së fundmi një foto ku shihet krahë këngëtarit të njohur Sir Mick Jagger në një studio regjistirmi.

Dua kishte veshur një xhaketë lëkure Palace x Guçi, të kombinuar me një fustan të shkurtër, me geta dhe çizme të zeza deri tek gjuri.

Ndërkohë, Mick kishte veshur një këmishë me stampa ngjyrë kafe të cilën e kishte kombinuar dhe me një bluzë dhe pantallona, si dhe çorape jeshile.

Nuk dihet ende nëse dyshja po punojnë së bashku, por është raportuar se The Rolling Stones do të publikonin albumin e tyre vitin e ardhshëm .

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco