Këngëtarja e njohur, zbulon për herë të parë nëse është single apo në një lidhje

Këngëtarja e njohur, zbulon për herë të parë nëse është single apo në një lidhje

09:10, 28/11/2022

Ylli shqiptar me famë ndërkombëtare, Enisa ishte e ftuara në spektaklin “Zemër Luana”.

Në spektakël nuk kishte si të mungonin lojërat e sfidat në lidhje me festat, këngët, vallet si edhe pyetje ngacmuese për të ftuarit .

Në lojën e shamisë ku kapitenët e të ftuarit duhet të vraponin për të marrë shaminë nga dora e autores, e personi që nuk kapte shaminë kishte dënim të zbulonte mesazhin e fundit me partneren.

Përballë Enisës ishte e vendosur Poni, e cila fitoi sfidën dhe për këtë “humbje” Enisa duhet të realizonte dënimin. Por gjejeni çfarë? Enisa zbuloi ekskluzivisht për “Zemër Luana” se ajo është beqare, “single”, pasi tha se nuk ka çfarë mesazhe të tregojë pasi nuk ka një të dashur për momentin.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco