Adelina, Arbëri, Lindita e Naseri vijnë më një potpuri për fundvit

Adelina, Arbëri, Lindita e Naseri vijnë më një potpuri për fundvit

13:48, 26/11/2022

Produksioni Labia edhe këtë vit ka finalizuar xhirimet e fundvitit.

E, njëra nga këngët, është ajo mes Arbër Gjotës, Adelina Berishës, Lindita Selimit dhe Naser Maqedoncit, shkruan Syri Kosova.

Katërshja për rreth 9 minuta, kanë sjell muzikë mjaft të bukur, duke u gërshetuar mjaft mirë me zërat e njëri-tjetrit.

Ja potpuria:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco