Lansohet potpuria më e bukur e këtij viti, vjen nga Ard Gashi

Lansohet potpuria më e bukur e këtij viti, vjen nga Ard Gashi

12:56, 26/11/2022

Ard Gashi është një nga këngëtarët më vokalin më të mirë shqiptar.

E, këtë gjë, ai e ka vërtetuar sërish, në potpurinë e re që ka lansuar këto ditë.

Për 8 minuta, këngëtari ka zgjedhur këngët e njohura shqipe, të cilat i ka interpretuar në formën më profesionale.

Ardi është mjaft aktiv dhe shumë i kërkuar edhe nëpër lokalet e njohura në Kosovë, ku bashkë me Mirdon Pacollin, krijojnë super atmosferë, me performancat e tyre.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco