Getit i vdes një familjare

Getit i vdes një familjare

16:16, 25/11/2022

Sot, është ditë e zezë për reperin Getoar Selimi i njohur në publik si Ghetto Geasy.

Halla e këngëtarit është ndarë nga jeta.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i artistit me anë të një postimi në “Facebook”.

“Me dhimbje dhe pikëllim njoftojmë se sot ndërroj jetë Halla jonë”, shkroi ai. 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco