Lorena Haliti bëhet nënë për herë të parë

Lorena Haliti bëhet nënë për herë të parë

14:45, 06/10/2022

Modelja e njohur shqiptare, Lorena Haliti është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e kanë bërë të ditur vetë modelja dhe partneri i saj, Ami Mezezi.

Dyshja kanë njoftuar se janë bërë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Andreas.

“Mirë se erdhe në botë”, ka shkruar Ami në mbishkrimin e postimit ky të dy prindërit e rinj shihe dukej e mbajtur të porsalindurin në duar.

Ndërkohë, të shumta kanë qenë urimet nga ana e familjarëve, miqve dhe ndjekësve në Instagram në hapësirën e komenteve.

 

Ndryshe, theksojmë që çifti janë në lidhje prej vitesh teksa u fejuan në shtator 2021.

Ndërkohë, vlen të cektë që Lorena është mjaft e suksesshme në botën e modelingut dhe imazhe i markave të njohura ndërkombëtare. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco