Edhe Skerdi ka mbjellur flokët, ja si duket me rezultatin

Edhe Skerdi ka mbjellur flokët, ja si duket me rezultatin

15:19, 05/10/2022

Mbjellja e flokëve nga meshkujt e skenës por jo vetëm, është kthyer në trend viteve të fundit.

Së fundmi ka qenë Skerdi Ago ai që ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje duke mbjellur flokët.

Pas 2 javësh artisti ka vendosur të tregojë rezultatin mahnitës.

Ai ka postuar video në Instagram teksa falënderon klinikën Ozone dhe stafin me pamje të re dhe pa kapelë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco