Gashi feston ditëlindjen, merr dhuratë luksoze nga prindërit

Gashi feston ditëlindjen, merr dhuratë luksoze nga prindërit

15:45, 04/10/2022

Sot është një ditë speciale për Gashin.

Reperi i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare sot feston ditëlindjen dhe këtë e bëri të ditur vet përmes rrjeteve sociale.

Tutje reperi zbuloi se si çdo vit tjetër edhe këtë herë pranoi dhuratë nga prindërit e tij.

Kësaj radhe, artisti i njohur zbuloi se ka marr një veturë foton e të cilës e postoi në Instagram.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco