Beniada e pranon që ka të dashur, ja çfarë thotë ajo për të

Beniada e pranon që ka të dashur, ja çfarë thotë ajo për të

09:36, 04/10/2022

 

Beniada Jakic ish banorja e Big Brother e ka pranuar më në fund që është në një lidhje. Përgjatë rubrikës me fëmijët në emisionin “E Diell” Beniada është pyetur nëse e ka gjetur princin e saj të kaltër dhe modelja nuk ka ngurruar të përgjigjet.

“Është një djalë simpatik po vetëm simpatik kaq. Nuk mund të them që është as italian as shqiptar pasi është ka udhëtuar shumë edhe… shqiptar. Boll tani”,  ka thënë Beniada duke mos dashur të zbulojë më shumë rreth partnerit të saj.

Urime Benny!

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco