Vjosa Emini sot ka një ditë të veçantë, feston ditëlindjen

Vjosa Emini sot ka një ditë të veçantë, feston ditëlindjen

14:05, 03/10/2022

Vjosa Emini është një nga emrat më të njohur të muzikës popullore.

Ajo sot ka një ditë të veçantë pasi po feston ditëlindjen, shkruan Syri Kosova.

Që nga ndërrimi i datave, këngëtarja ka pranuar urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe ndjekësit e saj.

Edhe këtë vit, Vjosa feston e përmbushur në aspektin profesional dhe privat.

Për Vjosën, urojmë edhe shumë vite të lumtura.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco