‘Mihrija s’e ka thirrë Remzijën në dasmë e mu m’ka mbet hatri’, Gjesti bën komentin epik në ‘Kë zgjedh’

‘Mihrija s’e ka thirrë Remzijën në dasmë e mu m’ka mbet hatri’, Gjesti bën komentin epik në ‘Kë zgjedh’

12:35, 01/10/2022

Fokusi i mediave rozë gjatë tërë sezonit veror ishte tek këngëtaret Remzie Osmani dhe Mihrije Braha.

Kjo vëmendje erdhi si shkak i deklaratës së Remzies dhënë për “Mirage”, për mos ftesën e Mihrijes në fejesën e djalit që u bë virale.

Ndërsa, këngëtari Gjesti i ftuar në rubrikën “Kë Zgjedh”, këtë të premte bëri zgjedhjen e tij për të dy këngëtaret.

Përveç kësaj, ai tregoi edhe arsyen se pse zgjodhi njërën nga këngëtaret, duke dhënë edhe një koment epik.

Për më shumë ndiqeni materialin më poshtë:

YouTube player

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco